Utvalg og sentrale funksjoner

Her har du en oversikt over utvalg og sentrale funksjoner i Lørenskog IF.

 

Økonomiutvalget

Gå til Økonomiutvalget sin informasjonsside>>

RolleNavnE-postMobil
Økonomileder og representant i styretIngvild Heieneingvild.hg@heiene.no95181998
KontrollkomitéØystein Lodeolode@broadpark.no97128865

Anleggsutvalget

RolleNavnE-postMobil
DriftslederPer Fjellper@lorenskogif.no919 17 667
LederØystein Berglundoystein.berglund2@getmail.no479 03 939
MedlemMorten Rotheimmorten.rotheim@ncc.no971 53 464

Sportsligutvalg

RolleNavnE-postMobil
LederVegard Egner vegardegner@hotmail.com452 77 773
Satsning gutter 13-19 årDaniel Westvangwestvang@gmail.com934 98 837
A-laget herrerRaymond Mikkelsen
AkademietKnut Erik Johansenknut.erik@lorenskog-if.no414 99 195

Utstyrsutvalget

Gå til Utstyrsutvalget sin informasjonside>>

RolleNavnE-postMobil
LederKenneth Sandmo kenneth@lorenskog-if.no901 37 481
MedlemTom Klugetom.kluge@infratek.no909 75 665

Organisasjonsutvalget

RolleNavnE-postMobil
LederAnne-Beth Thorsen Thørudanne.beth.thorud@live.no908 55 316
MedlemKristin Walseth

Arrangementsutvalget

Gå til Arrangementsutvalget sin informasjonsside>>

RolleNavnE-postMobil
LederBritt Kvalheimbritt@lorenskog-if.no918 78 928
MedlemJon-Erik Andersgaardjonerik@lorenskog-if.no928 96 720

Markedsutvalget

RolleNavnE-postMobil
LederMartin Steenms@solmo.no41577330

Fair Play og dommerutvalget

Gå til Fair Play og dommerutvalget t sin informasjonsside>>

RolleNavnE-postMobil
Leder/dommerkoordinatorKarl Gustavsendommerkoordinator@lorenskogif.no926 19 887
MedlemCarina Engstrømcarina.engstrom(at)getmail.no412 10 021
MedlemTom Kristian B-N Hansentomkristian.bn.hansen@hotmail.com414 96 764