Dommeroppsett i barnefotballen

Dag Dato Tid Hjemmelag Bortelag Serie Sted Dommer
torsdag 23. aug. 18:00 LIF Lilla Fjellhamar Blå G08 Avd 02 Hammer 5er 2 gress Harishsan (41397210)
torsdag 23. aug. 19:00 LIF Oker Fjellhamar Gul G08 Avd 02 Hammer 5er 2 gress Harishsan (41397210)
torsdag 16. aug. 18:00 LIF Grå Høst Skedsmo Orange Høst G08 avd 21 Høst Hammer 5er 3 gress Qased (96686620)
torsdag 23. aug. 19:00 LIF Rød Høst Strømmen Blå høst G08 avd 22 Høst Hammer 5er 1 gress Qased (96686620)
torsdag 23. aug. 18:00 LIF Grønn Høst Sand Rød Høst G08 avd 26 Høst Hammer 5er 1 gress Qased (96686620)
tirsdag 21. aug. 18:00 LIF Orange Løvenstad Blå G09 Avd 03 Hammer 5er 3 gress Arif (93832695)
tirsdag 21. aug. 19:00 LIF Oker Løvenstad Rød G09 Avd 03 Hammer 5er 3 gress Arif (93832695)
tirsdag 21. aug. 18:00 LIF Grønn Gjelleråsen Grå G09 Avd 04 Hammer 5er 1 gress Mathias (47689889)
tirsdag 21. aug. 19:00 LIF Grå Gjelleråsen Sort G09 Avd 04 Hammer 5er 1 gress Mathias (47689889)
tirsdag 21. aug. 18:00 LIF Sort Gjerdrum Hvit G09 Avd 06 Hammer 5er 2 gress Amaan (98544498)
tirsdag 21. aug. 19:00 LIF Rød Gjerdrum Gul G09 Avd 06 Hammer 5er 2 gress Amaan (98544498)
torsdag 23. aug. 18:00 LIF Hvit Kurland Hvit G09 Avd 07 Hammer 5er 3 gress Dømmer selv
torsdag 23. aug. 19:00 LIF Lilla Kurland Rød G09 Avd 07 Hammer 5er 3 gress Dømmer selv
tirsdag 21. aug. 17:00 LIF Gul Høst Eidsvold TF Hvit Høst G09 avd 26 Høst Hammer 5er 1 gress Dommertest
søndag 19. aug. 13:00 LIF Gul Høst Hakadal Blå Høst G10 avd 20 Høst Rolvsrud 2 7er A Burhan (94713621)
søndag 19. aug. 14:00 LIF Blå Høst LIF Orange Høst G10 avd 21 Høst Rolvsrud 2 7er A Avlyst
fredag 17. aug. 17:00 LIF Oker Høst Enebakk Sort Høst G10 avd 23 Høst Rolvsrud 2 7er A Avlyst
mandag 20. aug. 18:15 LIF Brun Høst Bjørkelangen Rød Høst G10 avd 30 Høst Rolvsrud 2 7er B Anja (90253272)
mandag 20. aug. 17:15 LIF 2 Høst Skedsmo 4 Høst G11 avd 24 Høst Rolvsrud 2 7er A Süleyman (91629924)
søndag 19. aug. 16:45 LIF 5 Høst Lillestrøm 2 Høst G11 avd 26 Høst Rolvsrud 2 7er A Håvard (98433104)
lørdag 18. aug. 13:00 LIF 6 Høst Søndre Høland Høst G11 avd 29 Høst Rolvsrud 2 7er A Charlotte (97893089)
lørdag 18. aug. 11:45 LIF 4 Høst Feiring Høst G11 avd 30 Høst Rolvsrud 2 7er A Flyttet til 20.9.
torsdag 23. aug. 18:15 LIF 3 Høst Skedsmo 6 Høst G11 avd 31 Høst Rolvsrud 2 7er B Kevin (41436462)
fredag 17. aug. 17:00 LIF 5 Høst Bjerke Høst G12 avd 20 Høst Rolvsrud 2 9er B Philip (91841341)
fredag 17. aug. 19:00 LIF 3 Høst Fjellhamar Høst G12 avd 20 Høst Rolvsrud 2 9er B Markus (93876061)
onsdag 22. aug. 19:00 LIF 7 Høst Sørumsand Høst G12 avd 23 Høst Rolvsrud 2 9er B Janartan (40093305)
mandag 20. aug. 19:34 LIF 2 Høst Fet 2 Høst G12 avd 24 Høst Rolvsrud 2 9er B Philip (91841341)
onsdag 22. aug. 17:45 LIF Høst Skedsmo 5 Høst G12 avd 24 Høst Rolvsrud 2 9er B Janartan (40093305)
fredag 24. aug. 18:15 LIF 6 Høst Kløfta 2 Høst G12 avd 25 Høst Rolvsrud 2 9er B Philip (91841341)
tirsdag 21. aug. 17:00 LIF Rød Høst Fjellhamar Rød Høst J09 avd 21 Høst Hammer 5er 3 gress Dommertest
fredag 17. aug. 19:45 LIF Rød Høst Sørumsand Rød Høst J10 avd 24 Høst Rolvsrud 2 7er A Mathias (47689889)
mandag 20. aug. 18:30 LIF Høst Bjerke Høst J11 avd 20 Høst Rolvsrud 2 7er A Süleyman (91629924)
fredag 24. aug. 18:30 LIF 2 Høst Gjelleråsen Høst J11 avd 21 Høst Rolvsrud 2 7er B Halil (94082930)
mandag 20. aug. 18:15 LIF Høst Fenstad FK + Høst J12 avd 22 Høst Rolvsrud 2 9er B Sipiman (92115797)
onsdag 22. aug. 17:15 LIF 2 Høst Gjerdrum Høst J12 avd 24 Høst Rolvsrud 2 9er A Markus (93876061)